KONST / Litografier / Färglitografi 12144559
nr 1214 4559
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Omöjlig komposition. Signerad, numrerad 122/230. Löst blad, bladets mått: 50x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:25:47
28/10 18:08:50
350 kr
29/10 08:00:45
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd